Szybki kontakt:

telefon

+48 605 452 324

O nas

Pro-Safety jest aktywnie rozwijającą się firmą, której celem jest promowanie wysokich standardów i skutecznych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska opartych na 20 letnim doświadczeniu pracy w przemyśle, głównie w branży automotive w Polsce i Europie.

Współpracując z klientami koncentrujemy się na zrozumieniu potrzeb biznesowych i obaw związanych z bezpieczeństwem i środowiskiem. Pozwala to na opracowanie indywidualnych planów, w celu zaspokojenia specyficznych potrzeb każdego Klienta.

Stawiamy na wysoki poziom wiedzy merytorycznej, wysoką jakość, innowacyjność, proste i skuteczne rozwiązania świadczonych usług.

Cenimy pracę zarówno z rozwiniętymi korporacjami jak i niewielkimi firmami, a każdy wspólny projekt jest dla nas kolejnym sukcesem.

Nasz zespół tworzą nie tylko świetni fachowcy, ale przede wszystkim praktycy o wysokich kompetencjach w dziedzinie bezpieczeństwa, ochrony pożarowej, ochrony środowiska oraz Systemów Zarządzania:

  • specjaliści z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • specjalista z zakresu bezpieczeństwa procesowego,
  • audytor wiodący posiadający uprawnienia z zakresu norm ISO 9001, 14001, BS OHSAS 18001,
  • specjaliści z zakresu ochrony środowiska,
  • rzeczoznawcza ppoż.
placeholder

Aleksandra Wierzbicka

właściciel

Absolwentka Politechniki Łódzkiej wydziału Inżynierii Środowiska, studiów podyplomowych na Politechnice Wrocławskiej w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz studium pedagogicznego. Audytor wiodący z zakresu Systemów Zarządzania Jakością ISO 9001, środowiskiem ISO 14001 oraz bezpieczeństwem i higieną pracy BS OHSAS 18001. Posiada długoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Przez ostatnie 10 lat zarządzała obszarem bezpieczeństwa i ochrony środowiska w 12 lokalizacjach w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej należących do amerykańskiej korporacji produkującej części samochodowe. Prowadziła projekty inwestycyjne oraz wdrożyła w praktyce wiele rozwiązań zarówno technicznych jak i organizacyjnych podnoszących poziom bezpieczeństwa.

skontaktuj się
z naszym konsultantem

ProSafety jako administrator danych podejmuje odpowiednie techniczne i organizacyjne środki bezpieczeństwa w celu ochrony danych osobowych klientów zgodnie z rozporządzeniem (UE) 2016/679 od 25 lutego 2018 r. Kontaktując się z nami wyrażają Państwo zgodę na otrzymanie informacji i kontakt na przesłany adres poczty email oraz nr. telefonu.

telefon

+48 605 452 324