Szybki kontakt:

telefon

+48 605 452 324

Okresowe szkolenia bhp

Wierzymy, że bezpieczeństwo to wyuczone zachowania, a jednym z ważniejszych sposobów na zmianę podejścia do bezpieczeństwa jest podnoszenie świadomości poprzez odpowiednie szkolenia.

Zapewniamy szkolenia w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa pracy realizowane przez wykwalifikowanych trenerów, którzy wskażą jak w praktyce można wykorzystać nabytą wiedzę.

Zapewniamy dużą elastyczność, oferując szkolenie w dowolnym czasie i miejscu, w których jest ono potrzebne, aby ograniczyć ingerencję w codzienne operacje firmy.

Realizujemy:

  • Szkolenia wstępne BHP,
  • Szkolenia okresowe BHP,
    Zgodnie z art. 168 ust. 9 Ustawy z dnia 14.12.2016 roku Prawo oświatowe, Centrum szkoleniowe ProSafety otrzymało status niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego. Program i metodyka prowadzenia szkoleń okresowych są dostosowane do wymagań zamawiającego na podstawie oceny ryzyka oraz regulacji obowiązujących na terenie firmy. Zapewniamy ciekawą formę szkolenia w interakcji z uczestnikami.
  • Szkolenia z zakresu Systemów Zarządzania,
  • Szkolenia tematyczne,
  • Szkolenia oraz prezentacje na indywidualne zlecenia klienta.

Każdy pracodawca ma w obowiązku przeprowadzać okresowe szkolenia BHP w celu ochrony życia i zdrowia swoich pracowników. To, jak często będą one realizowane, zależy od specyfiki wykonywanego zawodu. Organizuje się je na zlecenie jednostki zewnętrznej wyspecjalizowanej i doświadczonej w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. 

Oferujemy praktyczne szkolenia BHP przeprowadzane przed trenerów, którzy na bieżąco śledzą zmiany w aktach prawnych. Dzięki temu każdy pracownik może zdobyć fachową wiedzę, która w określonych sytuacjach może uratować życie człowieka. Decydując się na naszą usługę, zyskujesz pewność najwyższej jakości oraz treści merytorycznych dopasowanych do indywidualnych zapotrzebowań klienta. Każde szkolenie można przeprowadzić w dowolnym miejscu i czasie, w taki sposób, aby nie zakłócać codziennej pracy firmy. 

Skontaktuj się z nami za pomocą strony internetowej, telefonicznie lub mailowo. Dopasujemy ofertę do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

skontaktuj się
z naszym konsultantem

ProSafety jako administrator danych podejmuje odpowiednie techniczne i organizacyjne środki bezpieczeństwa w celu ochrony danych osobowych klientów zgodnie z rozporządzeniem (UE) 2016/679 od 25 lutego 2018 r. Kontaktując się z nami wyrażają Państwo zgodę na otrzymanie informacji i kontakt na przesłany adres poczty email oraz nr. telefonu.

telefon

+48 605 452 324